آرشیو وبلاگ

هر آنجه باید در مورد درب و پنجره دوجداره بدانید!

ورود درب و پنجره دوجداره به زندگی بشر، تحول بزرگی در صنعت ساختمان ایجاد کرد. اگر به گشت و گذار در بازار بپردازیم، به انواع مدل های مختلف درب و پنجره با کیفیت و قیمت های متفاوت برخورد می‌کنیم که هرکدام مزایای خاص خود را دارند. انتخاب مناسبترین درب و پنجره در میان انبوه مدل های متفاوت این محصول، کار سختی است. ما در این مقاله ابتدا به تفاوت های درب و پنجره های دوجداره با نوع سنتی آن می‌پردازیم و در ادامه به نکاتی اشاره میکنیم که حتما قبل از خرید این درب و پنجره های جدید باید آنها را بدانید و در پایان مزایای استفاده از آنها را بیان میکنیم. با ما همراه باشید تا شما را در خرید بهترین گزینه ممکن راهنمایی کنیم.

0نظرات
راهکار های خرید بهترین کرکره برقی - قسمت اول پادکست آموزشی آلومین کست

راهکار های خرید بهترین کرکره برقی

در این مقاله قصد داریم تا درباره‌ی کرکره برقی و راهکارهای لازم جهت خرید بهترین کرکره موجود در بازار با شما صحبت کنیم؛ با ما همراه باشید تا راز هایی که فروشندگان نمیخواهند شما بدانید را به شما بگوییم.

2نظرات
آلیاژ های آلومینیوم

آلیاژ های کارپذیر آلومینیوم و روش های طبقه بندی آن

همانطور که در مقاله قبل گفتیم آلیاژ های آلومینیوم به دو گروه اصلی کارپذیر و ریختگی تقسیم می شوند. در این مقاله سعی داریم با جزئیات نام گذاری آلیاژ های کارپذیر یا نوردی آلومینیوم در سیستم AA آشنا شویم.

1نظرات
آلیاژ های آلومینیوم

آلیاژ های آلومینیوم و تقسیم بندی آنها

به طور کلی آلیاژ های آلومینیوم به دو گروه اصلی و بزرگ آلیاژ های کارپذیر یا نوردی و آلیاژ های ریختگی تقسیم بندی می شوند که این دو گروه خود به دو حرارت پذیر و حرارت ناپذیر تقسیم می شوند. … ادامه مطلب

0نظرات