آرشیو وبلاگ

هر آنجه باید در مورد درب و پنجره دوجداره بدانید!

ورود درب و پنجره دوجداره به زندگی بشر، تحول بزرگی در صنعت ساختمان ایجاد کرد. اگر به گشت و گذار در بازار بپردازیم، به انواع مدل های مختلف درب و پنجره با کیفیت و قیمت های متفاوت برخورد می‌کنیم که هرکدام مزایای خاص خود را دارند. انتخاب مناسبترین درب و پنجره در میان انبوه مدل های متفاوت این محصول، کار سختی است. ما در این مقاله ابتدا به تفاوت های درب و پنجره های دوجداره با نوع سنتی آن می‌پردازیم و در ادامه به نکاتی اشاره میکنیم که حتما قبل از خرید این درب و پنجره های جدید باید آنها را بدانید و در پایان مزایای استفاده از آنها را بیان میکنیم. با ما همراه باشید تا شما را در خرید بهترین گزینه ممکن راهنمایی کنیم.

0 نظرات
راهکار های خرید بهترین کرکره برقی - قسمت اول پادکست آموزشی آلومین کست

راهکار های خرید بهترین کرکره برقی

در این مقاله قصد داریم تا درباره‌ی کرکره برقی و راهکارهای لازم جهت خرید بهترین کرکره موجود در بازار با شما صحبت کنیم؛ با ما همراه باشید تا راز هایی که فروشندگان نمیخواهند شما بدانید را به شما بگوییم.

2 نظرات
آلیاژ های آلومینیوم

آلیاژ های کارپذیر آلومینیوم و روش های طبقه بندی آن

همانطور که در مقاله قبل گفتیم آلیاژ های آلومینیوم به دو گروه اصلی کارپذیر و ریختگی تقسیم می شوند. در این مقاله سعی داریم با جزئیات نام گذاری آلیاژ های کارپذیر یا نوردی آلومینیوم در سیستم AA آشنا شویم.

1 نظرات
آلیاژ های آلومینیوم

آلیاژ های آلومینیوم و تقسیم بندی آنها

به طور کلی آلیاژ های آلومینیوم به دو گروه اصلی و بزرگ آلیاژ های کارپذیر یا نوردی و آلیاژ های ریختگی تقسیم بندی می شوند که این دو گروه خود به دو حرارت پذیر و حرارت ناپذیر تقسیم می شوند. … ادامه مطلب

0 نظرات