پاسخ: تلاش آلومین آنلاین همواره بر این بوده است که روند خرید آنلاین به سادگی انجام شود ولی برای راحتی کاربران گرامی امکان سفارش تلفنی نیز وجود دارد.

لازم به ذکر است که کارشناسان فروش آلومین آنلاین همواره در تمام مراحل خرید چه در به صورت تلفنی و چه اینترنتی با شما در ارتباط هستند تا خریدی آسوده و مطمئن را برای شما فراهم کنند.

پاسخ: روند خرید از آلومین آنلاین به این صورت است که پس از ثبت سفارش از طرف شما از طریق وب سایت و یا تماس با مرکز فروش، کارشناسان فروش آلومین آنلاین با شما تماس گرفته و ضمن ارائه اطلاعات محصول مورد نظر و روند ثبت نهایی سفارش، مشاوره خرید را نیز در اختیار شما قرا می‌دهند.

پس از مشخص شدن آیتم های سفارش پیش فاکتور برای شما صادر و ارسال می‌شود. شما علاوه بر دریافت پیش فاکتور از راه واتس آپ یا ایمیل، در پنل کاربری خود نیز به پیش فاکتور و آیتم های سفارش دسترسی دارید.

پس از تایید پیش فاکتور از طرف شما نحوه تسویه حساب مشخص شده و مبلغ علل حساب از طرف شما پرداخت می‌شود و درخواست حمع آوری محصول برای انبار ارسال می‌شود.

پس از جمع آوری محصول در انبار و تعیین وزن و ارزش ریالی سفارش هزینه ما به تفاوت احتمالی برای شما ارسال می‌شود و پس از تسویه حساب نهایی بار برای شما ارسال خواهد شد.

راهنمای خرید از آلومین آنلاین

پاسخ: روش های مختلفی برای ارسال سفارشات وجود دارد.

کارشناسان آلومین آنلاین در روند ثبت سفارش با توجه به نوع محصول سریع ترین و ارزان ترین روش ارسال را به شما پیشنهاد خواهند داد.

در صورتی که حجم و وزن محصولات کم باشد روش های ارسال با پست پیشتاز، تیپاکس و باربری پیش روی شماست. این روش بیشتر برای یراق آلات پیشنهاد می‌شود.

در صورتی که حجم و وزن سفارشات بالا باشد کارشناسان فروش ضمن استعلام هزینه باربری، زمان ارسال سفارش را نیز برای شما ارسال می‌کنند.

پاسخ: تلاش آلومین آنلاین هموراه بر این است که قیمت های درج شده در وبسایت اعتبار داشته باشند ولی به علت نوسانات لحظه ای قیمت ها امکان تغییر قیمت وجود خواهد داشت.

کارشناسان فروش آلومین آنلاین در زمان ثبت سفارش قیمت به روز محصولات را به شما اعلام می‌کنند.

پاسخ: کارشناسان بخش تولید محتوای آلومین آنلاین تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت موجود، کافی و روشن باشد. در صورتی که نیاز به اطلاعاتا بیشتر دارید می‌توانید ضمن ئتماس با کارشناسان فروش از مشاوره خرید بهره مند شوید.

از طرفی دیگر شما راه‌‏های مختلفی برای کسب اطلاعات تکمیلی و تخصصی محصولات در آلومین آنلاین دارید. می‌‏توانید از ابزارهای ایجاد شده برای این منظور از قبیل مقایسه پهلو به پهلو، مطالعه نقد و بررسی و نقاط و قوت و ضعف محصول، ویدئوهای آموزشی، و جدول اطلاعات فنی کالاها استفاده کنید. همچنین دیجی‌کالا نقدها و نظرهای کاربران را با دیدگاه بی‏طرفانه در سایت نمایش می‏‌دهد که مطالعه آنها می‏‌تواند در انتخاب کالا به شما کمک کند.

پاسخ: کالاهای ارائه شده در آلومین آنلاین همگی قابل سفارش هستند ولی احتمال اتمام موجودی در انبار به دلیل حجم سفارشات وجود دارد؛ پیشنهاد می‌شود قبل از ثبت سفارش با کارشناسان فروش آلومین آنلاین تماس گرفته و ضمن اطلاع از موجودی کالا از تخفیف های لحظه ای نیز بهره مند شوید.

پاسخ: شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن تلفن همراه و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “ویرایش حساب کاربری” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.
همچنین در بخش “ویرایش آدرس ها” می‌توانید آدرس خود را ویرایش کنید.

پاسخ: علاوه بر سابقه و تجربه وب سایت آلومین آنلاین، دارا بودن نماد پرداخت امن زرین پال این اطمینان را به شما میدهد که تمامی خرید های شما در بستری امن انجام خواهد شد و در صورت عدم ارائه خدمت مناسب احتمالی از طرف آلومین آنلاین می‌توانید درخواست خود را از طریق زرین پال ارائه نمایید.

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات بالا پیدا نکردید می‌توانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما